Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Time flies! Alweer een jaar geleden stonden we te dansen op die donkere house en techno sounds van Dark Boutique. Na drie uitverkochte edities, staat nu de vierde editie alweer op de agenda. De jubileumeditie dus, en dat belooft een extra grote te worden!.
Aanvangstijden
Open: 22:00u / Aanvang: 22:00u / Sluiting: 03:00u.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de party zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Party | Dance event
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
GaiaZOO Dierentuin met een groot aantal diersoorten uit alle delen van de wereld. Met ook een grote .. »
Fuchsia & Kuipplanten show Tuin Hoeve... Open Tuin rondom een woonboerderij en de mooiste FUCHSIA's en KUIPPLANTEN bekijken in Roosteren .. » vanaf 19 juli
Kasteelruïne en Fluweelengrot Valkenburg Kasteelruïne uit de 11e eeuw met een ondergronds gangenstelsel, de Fluweelengrot. Met dagelijks .. »