Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Maak jij graag een wandeling die goed is voor jouw hart en dat van een ander? Kom dan in beweging en wandel tijdens de Hartstocht op 14 mei mee voor een gezond(er) hart voor iedereen.
We nodigen je graag uit om mee te lopen in het team Atlas Sport. We gaan voor 15 of 30 kilometer. En natuurlijk kun je zorgeloos meedoen:
- Wij maken een mooie route - We zorgen voor eten en drinken tijdens de pauzes van de wandeltocht - Er is een ‘bezemwagen’ beschikbaar; als je niet meer verder kunt, pikken we je op - Achteraf staat er een drankje voor je klaar in Atlas Sportcafé
Starttijden: 30 km: tussen 8.00 en 9.30 uur 15 km: tussen 9.00 en 10.30 uur
Op weg naar 14 mei Natuurlijk is het goed je voor te bereiden voor deze lange wandeling door zoveel mogelijk kilometers te maken. Vanuit Atlas Sport gaan we elke zaterdag om 09.30 uur powerwalken; dat is net iets meer tempo dan ‘gewoon’ wandelen. Daarmee laat je je lichaam net iets meer werken waardoor je conditie verbetert. Loop gerust eens mee!.
Aanvangstijden
Zaterdag 14 mei 2022: 00:00 uur
30 km: tussen 8.00 en 9.30 uur 15 km: tussen 9.00 en 10.30 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Prijzen
€ 10 voor de Hartstichting, € 5 voor Atlas Sport.
Bezoekersinformatie
Atlas Sport
H. Tillemaweg 63b
7957 CB De Wijk (Drenthe)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Activiteit | Overig actief
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Escaperoom Coevorden Ga mee op avontuur naar Mission Mars bij deze innovatieve escaperoom. .. »
Ontdekhoek Hoogeveen Kinderen maken op een leuke en leerzame wijze kennis met techniek en gaan zelf aan de slag met meer .. »
De Vilsteren Bruist Landgoedwandeltocht Prachtig uitgestippelde wandelafstanden van 3km, 8km, 15km, 25km en 40km! .. » 5 juli