Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Friedesse Molen viert 1 oktober de opening van het heringerichte molenterrein, door het organiseren van de ‘Molentochten’. Een prachtige wandeltocht lopen, onderweg lekkere versnaperingen krijgen én naderhand nog even genieten met een verfrissend drankje op het gezellige terras van Eetwinkel Ambacht? Dat klinkt als muziek in de oren!
Er zijn voor deze eerste editie van de Molentochten zijn drie wandelafstanden voor je uitgezet, 4, 10 en 20 kilometer. De routes leiden je door het buitengebied van Neer. Je volgt uiteraard de Neerbeek, maar ook de andere beken die Neer rijk is: de Kwir of de Wijnbeek. Ook ontbreken mooie boerderijen en oude akkers in het Midden-Limburgse landschap niet. De routes zijn uitgezet aan de hand van het wandelknooppuntensysteem, maar je krijgt ook een routeboekje mee met uitleg over wat je tijdens de wandeling tegenkomt. Onderweg kom je diverse posten tegen waar je een versnapering krijgt, om de tocht vol goede moed door te kunnen zetten.
Kijk voor meer informatie over de Molentochten, de starttijden en aanmelden op friedessemolen. nl.
Aanvangstijden
Zondag 1 oktober 2023: 00:00 uur
9.00 - 11.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Prijzen
6,- euro per deelnemer. Dit is inclusief het routeboekje. Ben je vriend van de molen, dan betaal je € 5,-.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Activiteit | Overig actief
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Glowgolf Weert Midgetgolf met fluorescerend decor. Uitdagend en spannend voor jong en oud. .. »
Bijenstand bij Bezoekerscentrum Leuda... Wilt U meer weten over bijen en of het bijenhouden bezoek dan zondag 13 juli 2025 onze bijenstand. .. » 13 juli