Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Als er tegenwoordig over één dier veel geschreven wordt in de media, dan is het wel over de bever. En niet altijd even positief. Dit dier veroorzaakt heel wat commotie; hij knaagt bomen om, hij graaft gangen, hij eet maïs en suikerbieten en hij bouwt dammen. Men zou haast vergeten dat de bever wel degelijk ook een positief effect heeft op de natuur langs beken en rivieren.
In ons mooie Leudal, waar een aantal prachtige beken doorheen stromen, is juist goed te zien dat de bever er goed werk verricht. Tijdens een bevertocht langs een van de beken dwars door het Leudal laten onze gidsen u zien hoe de bever leeft, welke sporen hij achterlaat en hoe hij het landschap kan beïnvloeden.
Nieuwsgierig? Trek dan stevig schoeisel aan en kom met ons mee op vrijdagmiddag 26 januari of op zondagmiddag 18 februari. De tocht start bij het Bezoekerscentrum Leudal in Haelen.
Aanvangstijden
Zondag 18 februari 2024: 00:00 uur
14.00 tot 16.00 uur voor beide dagen.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Prijzen
€ 3,50, kinderen tot 12 jaar € 1,00 Graag opgave vooraf via telefoon of via e-mail.