Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op donderdag 15 mei start er een dorpsrondleiding door Eenrum. Gidsen vertellen over de ontstaansgeschiedenis, interessante gebouwen, de Amsterdamse School en als 'bloem op de taart' een korte rondleiding door het Arboretum, notoarestoen met de bloeiende rododendrons.
Aanvangstijden
Donderdag 15 mei 2025
De rondleiding start bij de molen op het molenplein aan de Molenstraat. Aanvang 19:00 uur, tijdsduur ca. 1 1/2 uur Aanmelden is niet nodig.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Bezoekersinformatie
Molenplein Eenrum
Molenstraat
9967 Eenrum (Groningen) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Activiteit | Overig actief
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
V-Arena Leek Beleef Virtual Reality voor een fantastische ervaring! .. »
Echopper tour vanaf Camping Stadspark Met robuuste e-choppers zoef je geruisloos door de mooiste natuurgebieden van Groningen en Drenthe. .. »
Fietstours in de stad Groningen Verken de stad Groningen met een fietstour mét gids. .. »