Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Randy Hansen

Donderdag 10 november 2022 | neushoorn | Leeuwarden
The man, the myth, the legend. Is hij gereïncarneerd? Want wanneer je Randy Hansen hoort spelen, bekruipt je het gevoel dat Jimi Hendrix in levende lijve op het podium staat. Uitgegroeid tot een waar cultfiguur, ziet men hem niet voor niets als levende Hendrix-experience.

Jimi Hendrix heeft met zijn spel en charisma een onmiskenbare stempel op de hedendaagse rockmuziek gedrukt. Vijftig jaar later is hij nog altijd een veelbesproken artiest. Randy Hansen laat de geest van de meester voortleven in zijn immer spectaculaire liveshows: spel, looks en sound matchen die van de legende. De rockster uit Seattle staat al ruim dertig jaar op het podium en deelde het podium met grootheden als Stevie Ray Vaughan, Steve Miller, Paul Rodgers, Herbie Hancock, en originele Jimi Hendrix Experience bandleden Noel Redding en Mitch Mitchell. Met de persoonlijkheid en muzikale skills van Randy Hansen is het een ware wederopstanding van Hendix. Deze experience wil je niet missen!

Zaal: AA-Security Arena | Type: Staconcert | Gratis garderobe.


Aanvangstijden

Donderdag 10 november 2022: 20:45 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

€20.
 

Bezoekersinformatie

neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911 BP Leeuwarden (Friesland)


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Rock

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Neushoorn
    De plek voor popcultuur in het hartje van Leeuwarden. .. »
  • Poppodium Bolwerk
    Muziekpodium voor hedendaagse muziek. Het podium draait al meer dan 40 jaar mee. .. »
  • Splashtival
    Splashtival is hét outdoor festival op het strandje bij Paviljoen PrikMar in Grou! .. »
    19 juli
Uitgelicht
Stadsschouwburg De Harmonie
Theater in Leeuwarden
Fries Verzetsmuseum
Museum in Leeuwarden
Hert van Fryslân
Museum in Grou