Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Zoals elk jaar presenteert D'Drive een nieuwe lichting afstudeerders die de opleiding Muzikant hebben voltooid. Dit jaar zijn de concerten weer heel uiteenlopend en zijn er diverse genres vertegenwoordigd. Kom je verbazen en jong talent supporten. Deze avond vallen de afstudeeropdrachten van Lars Rietkerk (Lvrs in Concert) en Nelson Leon Gomez (Los Tréboles) te bewonderen.
Lvrs in Concert Lvrs in Concert is een ervaring waarin zanger, instrumentalist, composer en songwriter; Lars Rietkerk voor het eerst zijn eigen werk opvoert. De artiest profileert zijn creativiteit en artisticiteit binnen zijn bands (Retrovølt, SCHLÆPP, Johnny Loves Me & the Lovebirds), maar verheugt zich erop zichzelf te onderstrepen en te laten zien wat hij in huis heeft.
Los Tréboles Maak kennis met Los Tréboles, of ook wel de Claves. Een Cumbia band die vorig jaar gevormd is in Leeuwarden vanuit een eindconcert op het D’Drive. Tijdens het afstudeerconcert van Nelson Leon Gomez speelt Los Tréboles in een nieuwe bezetting, met veel speciale gasten en met een compleet nieuwe setlist.
Aanvangstijden
Dinsdag 16 mei 2023: 20:30 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
€ 7,50.
Bezoekersinformatie
Neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911 BP Leeuwarden (Friesland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Wereldmuziek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Händel Festival een prachtige muzikale reis door het werk van G.F. Händel .. » 18 mei
Poppodium Bolwerk Muziekpodium voor hedendaagse muziek. Het podium draait al meer dan 40 jaar mee. .. »
Van Swieten Society in Podium Milûk t... Ensemble o.l.v. Bart van Oort met werken van Bach en Mozart .. » vanaf 18 mei