Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Passiemuziek uit de Mattheüspassion, de Johannespassion en de Hohe Messe van Johann Sebastian Bach (1685 - 1750). In deze tijd voor Pasen kiest beiaardier Henk Veldman voor deze mooie en ook bekende melodieën uit vooral de Mattheüspassion, een keuze waar veel toehoorders blij van worden. Vanuit zijn christelijk geloof werd Bach geïnspireerd tot deze prachtige composities en het bijzondere is dat deze muziek liefhebbers over de hele wereld verbindt. Regelmatig wordt muziek van Johann Sebastian Bach op een carillon gespeeld, een hele bespeling gewijd aan passiemuziek van Bach is wel bijzonder. Henk Veldman besluit zijn bespeling met het slotkoor van de Mattheüspassion; Wir setzen uns mit Tränen nieder.
Tijdens de bespeling is de toren toegankelijk.
Aanvangstijden
Zondag 2 april 2023: 14:00 uur
duur bespeling 1 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Schathoeslive muziekfestival op uniek... Van Nederpunk tot swingende boogie & blues en de mooiste Stones klassiekers. Deze avond hoor je het! .. » 28 augustus
EM2 Een uniek en duurzaam podium en evenementenlocatie op een bijzonder stukje Groningen. .. »
Internationaal Folk & Seasongsfestiva... Folk, Seasongs en Shanties bij het Internationaal Folk & Seasongfestival Bie Daip in Appingedam .. » vanaf 27 augustus