Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De traditionele korendag van de Buiksloterkerk begint om 10.30 uur met de Discobouters en de Sugarbeats, kinderkoren van de muziekschool, en eindigt met een optreden van het uitbundige Shantykoor uit Nieuwendam.
Daar tussen in treden 16 koren op, een absoluut record: het Noordkoor, Breedkoor, Listen to the music, Buiksloterkoor, koor van Schellingwoude, Vliegenbos koor, Veni Vidi Vici, koor Blauwe Maandag, Aubade koor, Double Dutch, IJgenwijze Noot, het Meeuwenkoor, Volkskoor Noord en koor Overhoeks.
Op de dag zelf is er een programma voorhanden met de volgorde van de koren die elke 20 - 25 minuten het podium op gaan. Het belooft weer een fantastisch zang- en luisterfeest te worden!.
Aanvangstijden
Zondag 11 juni 2023: 10.30 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Entree (inclusief koffie en thee ): € 3,00. Kaarten zijn te koop aan de deur.