Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Philip Sayce

Vrijdag 17 november 2023 | Poppodium Volt | Sittard (Sittard-Geleen)
Philip Sayce brengt een mix van electric blues, hardrock met een flinke scheut psychedelic op vrijdag 17 november.

De geboren Welshman groeide op in Toronto Canada, waar zijn ouders hem onderdompelden in de klassieke Rock and Blues klanken van onder andere Eric Clapton, Jimi Hendrix en Dire Straits. Hij leerde zichzelf al op jonge leeftijd gitaarspelen en volgde al snel in de voetsporen van zijn helden.

In 2009 kwam zijn eerste soloplaat uit genaamd ‘Peace Machine’. De jaren daarop volgenden er nog drie albums, waarmee hij diverse successen aan elkaar wist te rijgen. In 2013 speelde hij daardoor op Eric Clapton’s eigen festival ‘Crossroads Guitar Festival’ in NYC. Niet veel later tekende Warner Music de ras muzikant, waarbij hij zijn meest recente werk ‘Spirit Rising’ ook uitbracht.


Aanvangstijden

Vrijdag 17 november 2023: 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

23,50.
 

Bezoekersinformatie

Poppodium Volt
Odasingel 88
6131 GZ Sittard (Limburg)
Meer informatie »


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Rock

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Zet alvast in je agenda