Marjolein Meijers speelde in vele bandjes, onder andere als bassiste bij het Russisch staatscircus. In 1983 richtte zij het theaterduo 'De Berini's' op waarin zij samen speelde met Hans Kemeling en later Bob Fosko. Met Jan Rot vormde zij 20 jaar lang het duo 'An en Jan'.
Over haar programma 'Tijdloos':
‘De tijd heeft even stil gestaan maar muziek is van alle tijden. Wij spelen de mooiste liedjes en deunen voor jullie uit alle windstreken en we beginnen in Nederland.
Dicht bij huis waar we ons een lang jaar hebben kunnen laven aan onze eigen cultuur.’
Marjolein Meijers weet het publiek te raken met teksten over liefde, vriendschap en afscheid. Zonder zich te vertillen aan de “zwaarte van het leven”. Tijdloos geeft een Rotterdamse twist aan oa. Nederlandse folk, Ierse, Amerikaanse en zelfs Balkan en Zweedse muziek.
Met Walter Kuipers en Onno Kuipers als muzikale rotsen in de branding!.
Aanvangstijden
Zaterdag 18 november 2023: 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
€ 15,00.
Bezoekersinformatie
Podium Nicolaaskerk
Sintjansstraat 8
9977 RN Kloosterburen (Groningen)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Muziek | Overig