Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Lunchconcert van organist Nadal Roigi i Serralta

Woensdag 8 november 2023 | Buiksloterkerk | Amsterdam
De jonge organist Nadal Roig i Serralta werd in 2000 geboren in Petra op Mallorca. Hij volgde als kind muzieklessen aan de Escolania de Lluc en later het Conservatori Professional de Música i Dansa de Mallorca. Momenteel studeert hij muziek met specialisatie orgel aan de universiteit van Berlijn.
Roig is een liefhebber van avant-gardemuziek. Daarnaast heeft hij een passie voor oude muziek. In maart 2023 trad Nadal op in de Berliner Philharmonie, een van de belangrijkste concertzalen ter wereld, de thuisbasis van de befaamde Berlin Philharmonic Orchestra.
Vandaag speelt hij muziek van componisten als Correa de Arauxo, Froberger and Cabanilles.


Aanvangstijden

Woensdag 8 november 2023: 13:00 uur

Het concert begint om 13.00 uur en duurt ongeveer een uur. De kerk is open vanaf 12.30 uur. Het adres van de Buiksloterkerk is Buiksloterkerkpad 10, 1034 VZ Amsterdam.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Bezoekersinformatie

Buiksloterkerk
Buiksloterkerkpad 10
1034 VZ Amsterdam (Noord-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Orgelconcert
    Orgelconcert door Margreeth de Jong .. »
    24 mei
  • Het Concertgebouw
    Een van de belangrijkste podia van Nederland voor symfonische muziek in hartje Amsterdam. .. »
  • Photonen zingt Amore & Addio
    Prachtig koorprogramma met oude en nieuwe muziek over de liefde, met een speciale rol voor de cello. .. »
    24 mei
Uitgelicht
Carel
Voorstelling, 29 mei t/m 9 juni in Alkmaar
De Grote Hulashow
Voorstelling, 29 juni in Amsterdam
Het PleinTheater
Theater in Amsterdam