Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Het slotconcert in het kader van het honderdjarige Steinmeyer-orgel in de Koepelkerk Bussum wordt op zondag 24 september 2023 om 16.00 uur verzorgd door Wybe Kooijmans, hoofdorganist van de Grote Kerk Naarden. Op het programma staan werken van Leon Boëllmann - uit zijn ‘Heures mystiques’ - ‘Verset in E’, ‘Elevation in Es’, en ‘Sortie in Bes’; Robert Groves ‘Introduction and Passacaglia’; Joseph Jongen - Uit ‘Quatre pièces pour orgue’ - ‘Prière’ en ‘Choral’; Herbert Howells ‘Rhapsody opus 17 nr. 1’ en van Max Reger ‘Fantasie und Fuge’ opus 135b. De toegang is gratis; er is collecte na afloop! Er is ook gelegenheid om na te praten met Wybe Kooijmans onder het genoot van een hapje en drankje.
Aanvangstijden
Zondag 24 september 2023: 16:00 uur
16.00 - 17.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Bezoekersinformatie
Mariakerk/Koepelkerk,
40 Brinklaan
1404 EW Bussum (Noord-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Siberian Oxygen - Albumrelease Release van het nieuwe album Roots and Branches van Siberian Oxygen in het sfeervolle Beauforthuis .. » 24 mei
Zondagochtend koffie concert Prachtige muzikale optredens om de zondagochtend mooi te beginnen in het inspirerende Papageno Huis .. » 25 mei
Orgelconcert Orgelconcert door Margreeth de Jong .. » 24 mei