Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In het sfeervolle kerkje van Ezinge zijn op de zondagavonden in december vespers met stilte, prachtige muziek en teksten van Hildegard von Bingen. Hildegard leefde in de 12e eeuw. Ze was een non met bijzondere visioenen. Ze stichtte een klooster in Bingen, was natuurgeneeskundige en ze correspondeerde met iedereen die haar hulp nodig had.
Tijdens de vespers staan we stil bij het Licht in de duisternis dat gekomen is en dat we verwachten. De liederen die we zelf bij de vespers zingen, komen uit Taizé. 8 december zal de muziek live vertolkt worden met bijzondere instrumenten.
Aanvangstijden
Zondag 15 december 2024: 00:00 uur
Het begint om 19:30 uur. De vespers duren 45 minuten. Na afloop is er thee en koffie.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Toegang is gratis.
Bezoekersinformatie
Kerk op de wierde
Torenstraat 46
9891 AH Ezinge (Groningen)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Liberté - herdenken in vrijheid 40-jarig jubileumconcert Noordelijk Vocaal Ensemble samen met Jong Vocaal Groningen .. » 16 november
Nederlandse Bachvereniging - Allerzielen Een koninklijk vaarwel .. » 5 november
Erwin de Vries Erwin de Vries
Tekstschrijver - Componist - Zanger - Gitarist .. » 8 november