Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

GUIDO in PHIL Haarlem

Zaterdag 29 november 2025 | PHIL Haarlem | Haarlem
Eind maart 2025 bracht hij het album Family Stories Part II uit, als onderdeel van een tweeluik. Deze avond speelt hij muziek van beide albums, oudere stukken, nieuwe nog niet eerder uitgebrachte stukken en muziek uit series waarvoor hij componeert. Verwacht een avond vol sfeervolle, betoverende en beeldende pianomuziek, die je in vervoering brengt en je meeneemt naar een andere wereld.

GUIDO
Guido Heeneman werkt al jarenlang achter de schermen aan muziek voor bekende tv-series en Netflix-films. Ook voor NPO-documentaires maakt hij indrukwekkende composities. Een bekend voorbeeld is zijn muziek voor de serie Krabbé Zoekt Picasso waarvoor hij een prestigieuze Buma Award won. Onder zijn artiestennaam GUIDO brengt hij sinds een aantal jaar eigen composities uit welke qua genre moeiteloos passen in het rijtje Yann Tiersen, Ólafur Arnalds, Joep Beving en Ludovico Einaudi, maar dan gekenmerkt door een onmiskenbaar eigen stijl en persoonlijke benadering. Zijn pianomuziek wordt daarnaast veel gebruikt in documentaires, zoals bijvoorbeeld in de indrukwekkende NPO-documentaire Dichterbij Anne Frank.


Aanvangstijden

Zaterdag 29 november 2025: 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

Toegangsprijzen € 25 t/m € 30,-.
 

Bezoekersinformatie

PHIL Haarlem
Lange Begijnestraat 11
2011 HH Haarlem (Noord-Holland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Folkconcert The Lasses
    Betoverende tweestemmige Ierse en Schotse folk .. »
    17 mei
  • Highlights film- en musicalmuziek
    voorjaarsconcert .. »
    23 mei
  • Lenteconcert zanger-pianist Roon Staal
    Het prachtige pianospel en de warme tenorstem vallen als een warme deken om je heen. .. »
    15 mei
Uitgelicht