Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Hou je van zingen én van de natuur? Dan is de gratis S(w)ing Choir workshop op zaterdag 7 juni een mooie activiteit voor jou!
Onder leiding van Amarins Woltring komen liefhebbers van zang samen bij de Muziekkoepel in de Prinsentuin in Leeuwarden. De ochtend begint met een inloop vanaf 09:45 uur, waarna de workshop van 1,5 uur om 10:00 uur van start gaat.
Laat je stem horen en voel de kracht van samenzang in de open lucht! Ervaring is niet nodig, alleen de wil om samen te zingen, lachen en genieten! Buiten zingen doet meer dan alleen je humeur opkrikken – het creëert verbinding, ontspanning én geeft nieuwe energie. Kom meedoen, leer prachtige melodieën waarin ritmes uit Zuid- en West-Afrika en de Caraïben tot leven komen en ontmoet nieuwe mensen in een omgeving waar iedereen welkom is.
Wat neem je mee? Een eigen mok met warme thee voor in de pauze Kosten? Gratis! Waar? Bij de Muziekkoepel in de Prinsentuin in Leeuwarden Opgave? Niet verplicht Toegang? Voor iedereen met en zonder muzikale - en zangachtergrond Mis het niet en zing gezellig mee!.
Aanvangstijden
Zaterdag 7 juni 2025: 00:00 uur
Inloop vanaf 09.45.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Bezoekersinformatie
Muziekkoepel Prinsentuin
Prinsentuin 3
8911 DE Leeuwarden (Friesland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Neushoorn De plek voor popcultuur in het hartje van Leeuwarden. .. »
Poppodium Bolwerk Muziekpodium voor hedendaagse muziek. Het podium draait al meer dan 40 jaar mee. .. »
Lenteconcert zanger-pianist Roon Staal Het prachtige pianospel en de warme tenorstem vallen als een warme deken om je heen. .. » 22 mei