Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Het duo “ Mayn Kholem” brengt het traditionele Jiddische repertoire ten gehore en bestaat uit Ella Visser ( zang, gitaar) en Lenie Adolfsen (accordeon ). Sinds 2018 vormen ze het duo “ Mayn Kholem”, wat ‘ Mijn Droom’ betekent. Mooie muziek met soms Oosterse toonladders en prachtige teksten. Ieder lied krijgt een korte introductie.
Aanvangstijden
Zaterdag 14 juni 2025: 15:00 uur
Het optreden duurt een uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Vrije gift voor de kerk.
Bezoekersinformatie
Kerk
Dorpsstraat 26
7218 AH Almen (Gelderland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Wereldmuziek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
One Time Skaband Een geweldig eenmalig optreden van de Onetime Skaband met geselecteerde hit's om lekker mee te dans .. » 28 november
Kerst met Bach Vivaldi en Saint-Saëns Bachkoor Apeldoorn brengt feestelijke kerstsferen naar Orpheus! .. » 21 november
Winterfair Oosterhuizen Sfeervolle winterfair in de omgeving van Apeldoorn met vele kramen en vermaak voor de kinderen. .. » 29 november