Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In dit verrassende concert wordt u door The Hague String Trio meegevoerd naar de muziek van Kurt Weill en zijn tijdgenoten, in een mengeling van klassiek, jazz en cabaret, van Berlijn tot Hollywood en Broadway, met tekstschrijvers als Bertold Brecht, Ogden Nash en Maxwell Anderson. Met geliefde klassiekers zoals ‘Alabama Song’, ‘September Song’, ‘Lost in the Stars’ en Charlie Chaplins nostalgische ‘Smile’.
De componisten van deze liedjes kwamen uit turbulente tijden, waarin sommigen van hen moesten vluchten voor vervolging en gedwongen waren te emigreren op zoek naar een beter leven terwijl ze 'Lost in the Stars' waren.
Tijdens dit concert klinken onder meer speciaal gearrangeerde stukken van Kurt Weill, Hanns Eisler, Charlie Chaplin, Rezső Seress en Pablo Casals.