Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De twee artiesten geven in dit concert met hun stem en gitaar de toehoorder een hartverwarmende muziekbeleving. U wordt meegenomen naar een wereld vol passie, weemoed en hartstocht. Mónica en Manito zingen en spelen zowel covers als zelfgeschreven werk. Mónica krijgt haar publiek op het puntje van de stoel en te betoveren met haar uitstraling en stem. Het virtuoze spel van Manito brengt haar tot het uiterste van haar zangtalent. Tijdens de concerten bespeelt hij niet alleen gitaar, maar ook andere snaarinstrumenten zoals de Spaanse luit ofwel de laud. Mónica Coronado is geboren en opgegroeid in Barcelona. Haar ouders komen uit Castilla de la Mancha. Haar vader liet haar vaak flamencomuziek horen. Op haar 25ste ging ze met haar gitaar op muzikale wereldreis, waarbij ze kennismaakte met verschillende muziekstijlen. Via Cuba, Amerika en India kwam ze uiteindelijk in Nederland, waar ze in Arnhem lichte muziek studeerde. De oom van Manito – die overigens vernoemd is naar de gitaarlegende Manitas de Plata, de voorvader van de Gipsy Kings - speelde muziek van Django Reinhardt wat Manito op jonge leeftijd inspireerde om te leren gitaarspelen. Hij ontwikkelde zijn eigen stijl op de flamencogitaar. Zijn spel is intuïtief en rijk aan diverse invloeden. Met zijn vurige en verhalende improvisaties houdt Manito een muzikale dialoog met Mónica.
Aanvangstijden
Zondag 5 oktober 2025: 15.30 uur
De voorstelling begint om 15.30 en duurt tot ongeveer 17.00 uur. De kerk aan het Buiksloterkerkpad 10, 1034VZ Amsterdam, gaat open om 15.00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Normaal €17,50, Vrienden Buiksloterkerk €12,50; Jonger dan 18 jaar €10,00. Koffie en thee: gratis of vrijwillige bijdrage.