Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Nederlandse Bachvereniging - Allerzielen

Zaterdag 8 november 2025 | Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam
Jaarlijks gedenkt de Bachvereniging de overledenen met de mooiste barokmuziek. Dit jaar koos bas en dirigent Lionel Meunier voor parels van Purcell, Morley, Fux en J.C. Bach, geschreven voor koninklijke begrafenissen.

Elke religie heeft zijn eigen omgang met de dood. Lionel Meunier – artistiek leider van het gelauwerde Belgische vocaal ensemble Vox Luminis – brengt voor Allerzielen de anglicaanse, katholieke en protestantse blik op afscheid samen. Van de gedragen Engelse begrafenismuziek van Purcell en Morley, geschreven bij het overlijden van Queen Elizabeth en Queen Mary, via de hoopgevende werken van Bachs achteroom Johann Christoph Bach, naar het ontroerende Kaiserrequiem van Fux, gecomponeerd voor de overleden keizerin Eleonora von Neuburg. Een religieus drieluik vol prachtige, verzachtende, spirituele muziek om de overledenen te gedenken.


Aanvangstijden

Zaterdag 8 november 2025: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Bezoekersinformatie

Muziekgebouw aan 't IJ
Piet Heinkade 1
1019 BR Amsterdam (Noord-Holland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Melodías del Corazón - Mónica Coronad...
    Zangeres Mónica Coronado en gipsy flamencogitarist Manito brengen melodieën naar het hart. .. »
    5 oktober
  • De Vorstin
    Het thuishonk voor een dynamische popcultuur in mediastad Hilversum .. »
  • Het Orgelpark
    Internationaal concertpodium op een unieke locatie aan de rand van het Vondelpark in Amsterdam .. »
Uitgelicht