Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op donderdag 2 oktober presenteert het Orgelpark een bijzonder concert waarin vreugde centraal staat als daad van verzet: Modes of Joy. Een internationaal kwartet van gerenommeerde jazzmusici verkent het thema ‘Joy as an Act of Defiance’ in een unieke muzikale dialoog tussen adem, instrument en ruimte.
Vreugde wordt in dit programma benaderd als een gestage, ademende stroom – voelbaar in het lichaam, hoorbaar in de muziek. Net als de menselijke stem heeft ook het orgel lucht nodig om te zingen. Juist daarom is het Orgelpark, met zijn indrukwekkende orgels en akoestiek, de perfecte plek voor deze muzikale verkenning.
De composities verwijzen naar verschillende vormen van vreugde: dankbaarheid, vriendelijkheid, gemeenschapszin en verbinding. In een tijd waarin egocentrisme vaak de boventoon voert, biedt dit concert een krachtig muzikaal tegenwicht.
Aanvangstijden
Donderdag 2 oktober 2025: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
17,50 - 22,50.
Bezoekersinformatie
orgelpark
Gerard brandtstraat
Amsterdam (Noord-Holland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Jazz
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
De Schutse The Armed Man van Karl Jenkins
Mis van de vrede .. »
Podium Buiksloterkerk Podium Buiksloterkerk bruist met muziek, familievoorstellingen, theater en boeken .. »
Nederlandse Bachvereniging - De ziel ... Bart Naessens leidt ensemble en topsolisten in een reis naar het licht. .. » 1 oktober