Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In het gevarieerde programma Orpheus & Cecilia zingt het kamerkoor Photonen Vocaal Ensemble onder leiding van Jeroen Spitteler een fijn programma met oude en nieuwe muziek, rond het thema Muziek. Orpheus en Cecilia zijn beiden iconen van de muziek, en het plezier en de voldoening van het muziek maken zélf staan dan ook centraal. Werken van Sweelinck (ook wel de Orpheus van Amsterdam genoemd), en van barokcomponisten uit Duitsland die hij beïnvloedde, zoals Schein en Scheidt, en van JS Bach (het prachtige Jesu, meine Freude). Ook staan de Hymn to St Cecilia van Benjamin Britten en Dopo la vittoria van Arvo Pärt op het programma.
Met medewerking van Máté Lachegyi (kistorgel) en Julia Dolz Martínez (cello).
Meer info en kaartverkoop via de website van Photonen.
Aanvangstijden
Zondag 23 november 2025: 15:15 uur
15.15 uur - Dit programma wordt ook uitgevoerd op zaterdag 22 november om 20.15 in Haarlem (Waalse Kerk).
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Voorverkoop: € 20 / € 17,50 Aan de zaal: € 21,50 / € 19 Kind t/m 12 jaar: € 10 (voorverkoop en zaaltarief). Voorverkoopprijzen zijn geldig tot en met de woensdag voorafgaand aan het concert.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Langs de randen van vreugde en verdriet Balkankoor Slavuj brengt liederen uit de Balkan en het zwarte zee gebied, vol passie, heimwee en li .. » 7 december
De Schutse The Armed Man van Karl Jenkins
Mis van de vrede .. »
Treehouse NDSM Treehouse NDSM is een kunstbroedplaats in het creatieve hart van Amsterdam. .. »