Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op zondag 21 december toveren we Theater Koningsduin om tot een muzikaal kerstpaleis. Onder leiding van dirigent Sander van Dorst spelen we de mooiste kerstklassiekers. We zijn ontzettend blij dat soliste Emma la Croix dit jaar met ons meedoet! De presentatie is in handen van Bert Groothedde.
Het wordt een compleet verzorgde middag: je wordt ontvangen met gratis koffie of thee en ook het drankje in de pauze krijg je van ons.
Aanvangstijden
Zondag 21 december 2025: 13.00 uur Zondag 21 december 2025: 16.00 uur
Door verwachte drukte hebben we dit jaar 2 starttijden, 13.00 & 16.00. Het concert heeft een pauze en zal inclusief pauze een kleine 2 uur duren.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.