Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De 150 leden van dit gerenommeerde koor uit Genemuiden (Overijssel) vieren dit jaar hun 60-jarig jubileum. Daarom gaan de mannen op cruise en leggen ze op donderdag 5 maart de boot aan in Roermond voor een concert in de monumentale Sint-Christoffelkathedraal. Het concert is gratis te bezoeken en begint om 20:30 uur.
Op het afwisselende programma staan bekende geestelijke liederen en geliefde werken als ‘Dank sei dir, Herr’, ‘Laudate omnes gentes’ en ‘Frieden’. De zangers worden begeleid door professionele musici op trompetten, orgel en piano.
Het koor kenmerkt zich door een warme klank en dynamische voordracht. Jaarlijks verzorgen ze uitvoeringen in heel het land. Ook werd opgetreden voor de nationale radio en televisie. In april wordt in Afastheater Leusden een documentaire over Stereo gepresenteerd.
Aanvangstijden
Donderdag 5 maart 2026: 20.30 uur
Het programma duurt een uur. Omdat het een inloopconcert is kun je vrij in- en uitlopen.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Bezoekersinformatie
Sint-Christoffelkathedraal
Grote Kerkstraat 2
6041 CR Roermond (Limburg) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Opa en oma-dag Speel samen met opa dierenbingo, terwijl oma met korting een jaarkaart aanvraagt! .. » 1 maart
Kinderkleding- en Speelgoedmarkt Swalmen Gezellige markt .. » 8 maart
Botanische Tuin Jochumhof Botanische tuin met theehuis in het kloosterdorp Steyl met prachtig uitzicht over de Maas. .. »