Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In 2026 zal het festival van de Chopin Stichting Nederland wederom in het teken staan van internationale uitwisseling.
Er zullen onder andere buitenlandse musici optreden, met name musici afkomstig uit het geboorteland van Fryderyk Chopin.
Het festival wordt dit jaar gehouden in de Amstelkerk in Amsterdam, een historische plek, die ook banden met Chopins geboorteland blijkt te hebben.
Aanvangstijden
Zaterdag 11 juli 2026: 20:15 uur
Zaterdag 11 juli om 20:15 uur – Johannes Moser (cello) & Clara Biermasz (piano) ‘Op reis langs de Hanzeroute’, recital met sonates voor cello en piano van Johannes Brahms en Fryderyk Chopin.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.