Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Trompetduo Arjan & Edith Post en Harm Hoeve orgel

Woensdag 12 augustus 2026 | De Karmel | Woudsend (Súdwest Fryslân)
De musici hebben een afwisselend en toegankelijk programma samengesteld rond het thema hoop. Ze spelen o.a. Highland Cathedral, een vrolijk trompetconcert van Loeillet, Land of Hope and Glory, Amazing Grace en bekende melodieën uit Les Misérables.

Door hun muzikale spel, professionaliteit en prachtige toon is het echtpaar Arjan en Edith Post uitgegroeid tot het bekendste trompetduo van Nederland. Ook treden ze op in het buitenland. Regelmatig zijn ze te beluisteren in het Tv-programma Nederland Zingt. Al vele jaren werken ze samen met organist Harm Hoeve. De drie musici voelen elkaar feilloos aan waardoor het musiceren als vanzelf lijkt te gaan.

Het orgelspel van Harm Hoeve zich door contrasten en dynamiek; enthousiast waar dat kan, ingetogen waar dat moet. Hij kan buitengewoon uitpakken, maar ook innemend spelen met slechts enkele registers. Hij werkt jaarlijks mee aan talrijke concerten als organist en dirigent.


Aanvangstijden

Woensdag 12 augustus 2026: 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

12,50; t/m 16 jaar gratis.
 

Bezoekersinformatie

De Karmel
Ald Tsjerkhof 2
8551 PA Woudsend (Friesland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:
Uitgelicht
Puzzelmuseum Joure
Museum in Joure
Nationaal Openbaar Vervoermuseum
Museum in Ouwsterhaule
De Bios Heerenveen
Theater in Heerenveen