Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Betoverende muziek van Milstein zussen

Zondag 18 oktober 2026 | Gemeentehuis Bloemendaal | Overveen (Bloemendaal)
Op zondag 18 oktober treden Maria & Nathalia Milstein op in het gemeentehuis van Bloemendaal. Een concert door violiste Maria en pianiste Nathalia Milstein staat garant voor betoverend spel. Maria en Nathalia groeiden op in een muzikaal gezin en vormen ondanks hun leeftijdsverschil van tien jaar, al jaren een hecht duo. Beiden hebben een geheel eigen muzikale persoonlijkheid en hebben ook los van elkaar een indrukwekkende carrière. Als zussen zijn de twee volledig op elkaar ingespeeld en een duo recital van de twee is dan ook een verbluffend staaltje samenspel. Dat is ook wel nodig in dit uitdagende programma met meesterwerken van Beethoven, Schubert en Prokofjev.


Aanvangstijden

Zondag 18 oktober 2026: 11:00 uur

Het concert begint om 11.00 uur (zaal open 10.30 uur) en duurt toto 12.45 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

Een kaartje kost € 25,-. Jongeren van 19 t/m 30 jaar betalen € 12,50. Voor jeugd tot 19 jaar is het concert gratis (wel reserveren door een gratis kaartje te bestellen).
 

Bezoekersinformatie

Gemeentehuis Bloemendaal
Bloemendaalseweg 158
2051 GJ Overveen (Noord-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Het Concertgebouw
    Een van de belangrijkste podia van Nederland voor symfonische muziek in hartje Amsterdam. .. »
  • Bach op Vrijdag
    Bach & the Beatles .. »
    6 november
  • Vrienden van de Kamermuziek Rhapsody ...
    Jazz, Franse finesse en Amerikaanse flair ontmoeten elkaar dit eerbetoon aan George Gershwin. .. »
    25 oktober
Uitgelicht