Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Photonen zingt Tijdspiegel

Zaterdag 14 november 2026 | Waalse Kerk | Haarlem
In het programma Tijdspiegel koppelt Photonen thematisch oude aan nieuwere (ook hedendaagse) koorzettingen: voorbeelden zijn een Stabat Mater van de 18de eeuwse componist Casciolini en een Stabat Mater van Alissa Firsova uit 2014 en een Ecce quomodo van Handl (16de eeuw) en een zetting van Jeroen Spitteler uit 2024. Het levert een interessant inkijkje in hoe componisten zich door de eeuwen lieten inspireren door tijdloze thema’s en teksten. En u kunt zich dus laten verrassen van een beproefd concept van prachtige oude en nieuwe koormuziek in één programma. Werk van Casciolini, Handl, Firsova, Jeroen Spitteler, Lassus, David Lang, Stravinsky, Verdi, Arvo Pärt, Alonso Lobo, Albert de Klerk en de jonge Nederlandse componist Tijmen van Tol.

Dirigent: Jeroen Spitteler

Dit concert klinkt ook op zondag 15 november in Amsterdam.


Aanvangstijden

Zaterdag 14 november 2026: 15.15 uur

Concert met pauze. Herhaling op zondag 15 november 15.15 uur in Amsterdam.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

Voorverkoop: € 20 / € 17
Aan de zaal: € 22 / € 19
Kind t/m 12 jaar: € 10
Kortingstarief: jongere tot 18 jaar/student/cjp/stadspas Amsterdam/Haarlempas (beide stadspassen geldig in beide steden)

Kaartverkoop via de website van Photonen en aan de zaal.
 

Bezoekersinformatie

Waalse Kerk
Begijnhof 28
2011 HE Haarlem (Noord-Holland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:
Uitgelicht