Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Van 26 juni tot en met 31 juli exposeren elf Meerssense fotografen in het Proosdijpark in Meerssen. Op 22 grote schermen is werk te zien van fotografen die geboren of woonachtig zijn in Meerssen en die op kwalitatief hoog niveau opereren. Het is voor de eerste keer dat op een dergelijke schaal aandacht wordt besteed aan de beoefening van de kunsttak fotografie in Meerssen.
De elf fotografen zijn Nico Bastens, Clea Betlem, Rob Creemers, Daphne Dumoulin, Angele Frissen, Angeline Huijdts, Roy Kerckhoffs, Aron Nijs, Jean Penders, Thomas Schlijper en Joris Vroemen.
De foto's zijn opgesteld langs de paden in het park. De tentoonstelling duurt vijf weken en is vrij toegankelijk te bezoeken.
De tentoonstelling is georganiseerd door de Stichting Vrienden van de Bibliotheek Meerssen en wordt mogelijk gemaakt door steun van de Gemeente Meerssen, Ecomaengroep, Studio BKL en Luijten Groep.
Aanvangstijden
26 juni t/m 31 juli 2022: 14:00 uur
Vanaf 26 juni 14:00u.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Discovery Museum Doe- en beleefmuseum over de wetenschap en techniek in het heden, verleden en toekomst. .. »
Museum Het Ursulinenconvent Museum in Eijsden .. »
'Kunst doet goed' Noodzaak van kunst ... Nieuwsgierig waarom er kunst in Zudyerland te zien is? 'Kunst doet goed' geeft hierop antwoord. .. » 25 september