Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Tentoonstelling Griekenland Beelden van een Betov

10 t/m 16 juni 2023 | Atrium Den Haag | Den Haag Centrum (Den Haag)
Van 10 t/m 16 juni is de Tentoonstelling Griekenland: Beelden van een Betoverend Land in het Atrium Den Haag te zien met foto’s van Robert McCabe, georganiseerd door de ambassade van Griekenland in Den Haag.

Robert McCabe bezocht Griekenland voor het eerst in 1954 toen hij student was aan Princeton University. Hij keerde in 1955 en 1957 terug met een vrachtschip uit de VS, reisde veel door de Egeïsche Zee en documenteerde een manier van leven die tegenwoordig zo goed als verdwenen is. Deze verbluffende verzameling iconische foto’s omvat drie gebieden: geschiedenis, mensen en de zeeën.


Aanvangstijden

10 t/m 16 juni 2023: 00:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Bezoekersinformatie

Atrium Den Haag
Spui 70
2511 BT Den Haag Centrum (Zuid-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Overig

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Royal Delft Museum
    Kenniscentrum en museum van dé producent van het authentieke Delftsblauw sieraardewerk en modern aar .. »
  • Huygens Museum
    Het Huygens Museum bestaat uit twee historische locaties in Voorburg: Hofwijck en Notarishuis. .. »
  • Kasteel Duivenvoorde
    Kasteelmuseum uit de 13de eeuw, rijk aan verhalen .. »
Uitgelicht
SieboldHuis
Museum in Leiden
Thjum Arts - Hoe heeft het zover kunnen komen
Voorstelling, 31 mei in Voorburg
Zomeravondconcert in 't Woudt - Trio Marie Soldat
Optreden, 28 juni in Schipluiden