Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Cultuur in tijden van gewapend conflict

2 t/m 29 september 2023 | Atrium Den Haag | Den Haag Centrum (Den Haag)
De fototentoonstelling Cultuur in tijden van gewapend conflict is van 2 t/m 29 september te zien in het Atrium Den Haag.
De expositie is samengesteld door de Nederlandse Unesco Commissie in samenwerking met de Koninklijke Landmacht. De tentoonstelling geeft aandacht aan de impact van de vernietiging van cultureel erfgoed in conflictgebieden wereldwijd.
De tentoonstelling bevat iconische beelden van grote pers- en documentair fotografen zoals Richard Peter Sen, Katharine Cooper en André Luís Alves, maar ook van culturele hulpverleners die hun werk ter plaatse documenteerden.


Aanvangstijden

2 t/m 29 september 2023: 00:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Bezoekersinformatie

Atrium Den Haag
Spui 70
2511 BT Den Haag Centrum (Zuid-Holland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Historisch

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Zet alvast in je agenda