Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In deze expositie in Galerie Beeldbrengers zijn er schilderijen te zien van twee kunstenaars die ieder hun eigen stijl hebben: Marjan van der Linde en Peter Stadens. De combinatie is compleet met de stenen beelden van beeldhouwer Andra van Kranenburg er nog bij. Er is ook wat klein werk, zoals hangers en ringen (van o.a. Serpentijn, speksteen, seleniet, albast).
Marjan van der Linde (uit Nieuw-Amsterdam) werkt met acrylverf en tekent daarin met potloodlijnen. Al jong was ze graag bezig met portrettekenen en ze heeft zich het schilderen zelf eigen gemaakt. Haar schilderijen van mensen en dieren zijn vrolijk en kleurrijk en ze hoopt anderen hiermee te inspireren.
Peter Stadens (uit Ter Apel) schildert meestal realistisch, hij maakt onder andere stillevens en landschappen. Soms maakt hij surrealistische werken. Die schilderijen noemt hij ‘realplus’: realistisch met een verhaal. Hij is lid van de Kunstkring Westerwolde.
Op vakantie nam Andra van Kranenburg (uit Emmen) altijd al ronde bijzondere stenen mee naar huis, zonder dat ze de behoefte had om ze te bewerken. Ze werd enthousiast voor het beeldhouwen toen ze enkele workshops volgde bij Zwakanaga in Exloo. Over het algemeen werkt ze stilistisch. Ze maakt organische en ronde vormen. Vrouwen, dieren, in vloeiende lijnen. De vorm van het beeld ontstaat vaak gaandeweg het proces, door de vorm van de steen en de inspiratie van dat moment.
Aanvangstijden
31 mei t/m 20 juli 2025: 00:00 uur
Open op vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
De expositie wordt op zaterdag 31 mei om 14.00 uur geopend.
Galerie Beeldbrengers ligt in het centrum van Emmer-Compascuum. Er is ruime parkeergelegenheid achter het gebouw.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.