Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In deze expositie zijn er schilderijen en aquarellen te zien van beeldend kunstenaar Joke Plomp. Daarnaast zijn er twee soorten ruimtelijke objecten van de ‘creatieve duizendpoot’ René Kerkhof: sculpturen, gemaakt uit boomstronken en verrassende assemblages.
Joke Plomp woont en werkt in Hasselt (Ov). Zij schildert met aquarelverf, pastelkrijt en acrylverf en daarnaast maakt ze etsen. Ze maakt graag aquarellen omdat het materiaal makkelijk mee te nemen is en ook omdat verf en water hun eigen weg gaan en er zo, min of meer willekeurig, spannende kleurnuances kunnen ontstaan. De onderwerpen die haar inspireren zijn: mensen, dieren, drukke straatjes, café-interieurs en strandtaferelen. Joke is lange tijd medewerker geweest bij het tijdschrift Palet. Voor dit tijdschrift schreef en schilderde ze en heeft ze bijna honderd artikelen verzorgd onder de naam Al Doende. Zo werd haar kunstopvatting en wijze van werken in ruime kring bekend bij beroeps- en amateurschilders.
René Kerkhof (Ter Apel) noemt zichzelf graag een ‘creatieve octopus’ omdat hij zich niet tot één onderwerp beperkt maar steeds zijn horizon verbreedt. Zoekend naar nieuwe ideeën is hij nu bezig met een serie ‘trekbeestjes voor volwassenen’. Hij is etaleur geweest en kan die ervaring hierbij goed gebruiken. Hij combineert vormen tot een vrolijk nieuw geheel. Ook bewerkt hij eikenhouten stronken tot beelden. Kom naar deze expositie om zijn verrassende assemblages en houten sculpturen te bekijken.
Aanvangstijden
26 juli t/m 14 september 2025: 00:00 uur
Open op vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
De expositie wordt op zaterdag 26 juli om 14.00 uur geopend.
Galerie Beeldbrengers ligt in het centrum van Emmer-Compascuum. Er is ruime parkeergelegenheid achter het gebouw.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.