Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Zeeschilders in de Engelmunduskerk

Zondag 24 augustus 2025 | Engelmunduskerk Oud Velsen | Velsen-Zuid (Velsen)
De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders heeft een keur aan maritiem werkende kunstenaars. Alles wat met de zee, de zeevaart of scheepvaart te maken heeft, kan onderwerp zijn. Vanaf 10 augustus zijn hun werken te zien in de Engelmunduskerk in Oud Velsen. Kom genieten van zonnige stranden, kolkende golven en indrukwekkende schepen!
De vereniging bestaat al sinds de jaren ’50. Ooit een echt mannenbolwerk, nu een gemengd gezelschap met evenveel vrouwelijke als mannelijke kunstenaars. Zo gevarieerd als de vereniging is, zo afwisselend zijn ook hun werken.


Aanvangstijden

Zondag 24 augustus 2025: 00:00 uur

U bent van harte welkom op zondag 10, zaterdag 16, zondag 17, woensdag 20, zaterdag 23 en zondag 24 augustus. Op woensdag en zondag is de kerk om 12 uur open, op zaterdag om 11 uur - steeds tot 17 uur. Soms zullen er kunstenaars aanwezig zijn voor nadere uitleg.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Bezoekersinformatie

Engelmunduskerk Oud Velsen
Kerkplein 1
1985 BH Velsen-Zuid (Noord-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Schilderkunst

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • De Nieuwe Kerk Amsterdam
    Spraakmakende tentoonstellingen van kunst, fotografie, en inspirerende personen en culturen. .. »
  • Flower Art Museum
    Dit museum staat geheel in het teken van hedendaagse kunst geïnspireerd op bloemen en planten. .. »
  • Moco Museum
    Hedendaagse kunst toegankelijk maken voor een breed en jong publiek .. »
Uitgelicht