Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Taş Tepeler

3 november 2025 t/m 28 februari 2026 | Rijksmuseum van Oudheden | Leiden
Het zijn de oudste door de mens gemaakte monumenten ter wereld: Taş Tepeler, de verzamelnaam voor vijftien archeologische heuvels in Zuidoost-Turkije rond de stad Şanlıurfa. In de heuvels zijn vanaf 1995 resten van enorme gebouwen gevonden, gemaakt tussen 9500 en 7000 v.Chr. Deze sporen geven een heel ander beeld van de prehistorie in het Midden-Oosten dan werd aangenomen.

Journalisten Joost Vermeulen en Servaas Neijens trokken door het gebied en legden de idyllische heuvellandschappen en unieke bouwwerken vast. In deze kleine fototentoonstelling nemen zij u mee op reis, langs de hoogtepunten van Taş Tepeler.


Aanvangstijden

3 november 2025 t/m 28 februari 2026: 00:00 uur

Dagelijks | 10.00 - 17.00 uur
Elke donderdagavond | 19.00 - 22.00 uur
Gesloten op 1 januari, 27 april, 3 oktober en 25 december.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Prijzen

U vindt de fototentoonstelling in de ruimte achter de Egyptische tempel, in de gratis toegankelijke entreezaal van het museum.
 

Bezoekersinformatie

Rijksmuseum van Oudheden
Rapenburg 28
2311 EW Leiden (Zuid-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Historisch

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Sint-Jan Gouda
    Bewonder de wereldberoemde gebrandschilderde ramen van de Goudse Sint-Jan .. »
  • Rijksmuseum Boerhaave
    Ontdek de wereld van wetenschap en geneeskunde in Leiden! .. »
  • Atrium Den Haag
    Het Atrium Den Haag geeft ruimte aan kleurrijke ideeën met de meer dan 50 jaarlijkse activiteiten. .. »
Uitgelicht