Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Kindertheaterfestival De Sprookjestuinen van Drenthe Sprookjes komen tot leven tijdens dit kleurrijke kindertheaterfestival. Met een gratis Openingsfeest met sprookjesfiguren, activiteiten en een sprookjesmarkt en kleinschalige kindertheatervoorstellingen in verschillende tuinen in Havelte en Uffelte. Tijdens het sprookjesweekend worden zes tuinen omgetoverd tot Sprookjestuinen. In elke tuin kun je om 13.00 uur, 14.30 uur en 16.00 uur een sprookjesvoorstelling van ongeveer een half uur bewonderen. Ontmoet in iedere tuin een regenboogfee en als je geluk hebt, is er ook een sprookjesfiguur waarmee je op de foto kunt. In elke tuin is daarnaast een leuke activiteit te doen. Ga op zoek naar de kikker, doe een speurtocht, kleur een kleurplaat of zoek letters en maak een woord. Start je sprookjesweekend met het gratis openingsfeest op 20 juli bij Toegangspoort Holtingerveld in Havelte. Om 10.00 uur start het feest met allerlei leuke activiteiten, een prinses, zeven regenboogfeeën en verschillende sprookjesfiguren. Je kunt dansen, knutselen en je laten schminken. Ook een prinses uit Letterland komt ook op bezoek tijdens het openingsfeest. Ze neemt o.a. Letterlutjes en de zeven regenboogfeeën mee. En misschien komen er ook nog sprookjesfiguren mee uit Sprookjesland. Ook Tante Thee komt op bezoek en er komt een echte Drakentemmer. Op de sprookjesmarkt kun je allerlei leuks en lekkers kopen. Kom en laat je betoveren!.
Aanvangstijden
Zondag 21 juli 2024: 00:00 uur
zaterdag: 10.00 uur Openingsfeest met sprookjesmarkt en activiteiten Beide dagen: sprookjesvoorstellingen om 13.00 uur, 14.30 uur en 16.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
Entree: 5,00 (kinderen én volwassenen, baby’s onder 1 gratis) per tuin/voorstelling, passe-partout voor alle voorstellingen in het sprookjesweekend: 15,00 Openingsfeest is gratis. Kaarten online via de site en resterende kaarten bij de ingang van de tuinen. Gratis parkeren.
Bezoekersinformatie
verschillende locaties, openingsvoorstelling: Toegangspoort Holtingerveld
Van Helomaweg 16
7971 PX Havelte (Drenthe)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Kindervoorstelling
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Shakespeare Theater Diever Buitentheater in de bossen van Diever. Op het programma staan toneelstukken van William Shakespeare. .. »
Schouwburg Ogterop Schouwburg met musical, toneel, dans, muziek, cabaret, familievoorstellingen en meer. .. »
Kulturhus De Eendracht Op het programma veel activiteiten voor jong en oud. Zoals filmhuis, voorstellingen, exposities, spo .. »