Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Maandag 13 januari 2025 vanaf 19.30 uur presenteert Maartje Ansems de Lezing “Elektrocultuur”.
Voor wie is dit interessant? Voor iedereen die zijn eigen tuin en de planten die er in groeien op een natuurlijke manier meer energie wil geven, zodat deze gezonder en sterker worden.
Wat gaan we doen? Je bent van harte welkom om kennis te maken met de fascinerende wereld van de elektrocultuur. Maartje vertelt over de achtergronden, geschiedenis en de praktische toepassingen. Je zult de samenwerking tussen de energieën van hemel en aarde beter begrijpen, herkennen en in je eigen omgeving kunnen toepassen.
Aansluitend op de lezing kun je je opgeven voor de workshop Elektrocultuur op zondag 26 januari. Locatie: Bezoekerscentrum Leudal. Kom op tijd! Inloop vanaf 19.10 uur. Voor Veltleden gratis, niet Veltleden betalen € 3,00. Koffie en thee € 2,50 (Pinnen is niet mogelijk, graag zoveel mogelijk met gepast geld betalen). Vooraf aanmelden is niet nodig.
Aanvangstijden
Maandag 13 januari 2025: 19:30 uur
Start om 19.30 uur, inloop vanaf 19.10 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Big Bike Film Night - Gotcha Cinema W... De 'Big Bike Film Night' is een filmavond die het hart van elke fietsliefhebber sneller laat kloppen .. » 16 december
Natuurtheater De Donck Openluchttheater met toneel, theater en muziek. Voorstellingen zijn er voor jong en oud. .. »
Huis van Nicolaas Hét logeeradres van Sint en Pieten tijdens hun verblijf in Nederland. .. » t/m 4 december