Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Ontmoet TT-legende Wil Hartog en vier ‘100 jaar TT Assen’ bij Van der Velde Boeken op zaterdag 28 juni.
Ter ere van 100 jaar TT Assen dit jaar brengt uitgeverij Noordboek het imposante jubileumboek 100 jaar TT Assen uit; een rijk geïllustreerde ode aan een eeuw motorsportgeschiedenis op Drentse bodem.
Speciaal ter gelegenheid van dit jubileum en de verschijning van het boek ontvangt Van der Velde Boeken Assen op zaterdag 28 juni bezoek van één van de meest iconische figuren uit die TT-geschiedenis: Wil Hartog, bij velen bekend als De Witte Reus.
Meet & Greet met Wil Hartog Bezoekers kunnen Wil Hartog ontmoeten, met hem op de foto en hun exemplaar van 100 jaar TT Assen laten signeren door de man die in 1977 geschiedenis schreef door als eerste Nederlander een Grand Prix te winnen in de 500cc koningsklasse.
Een unieke kans voor motorsportliefhebbers, TT-fans en echte Assenaren om een levende legende van dichtbij mee te maken.
Toegang is gratis, aanmelden niet nodig.
Aanvangstijden
Zaterdag 28 juni 2025: 14.00 uur
tot 16.00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Van der Velde Boeken Assen
Kruisstraat 30-34
9401 JL Assen (Drenthe) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Feestelijke boekpresentatie Frank Wes... Frank Westerman presenteert zijn nieuwe boek 'Terug naar de Nul' met signeersessie en interview .. » 13 juni
Openluchttheater de Speulkoel Intiem openluchttheater in het Speulkoelbos bij Anloo. .. »
Theater de Winsinghhof Sfeervol theater voor jong en oud waar vele genres aanwezig zijn. .. »