Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Nieuwe instrumenten uit oorlogsmateriaal Omdat er nu op Europees grondgebied conflicten spelen waarbij onze overheid steeds meer betrokken raakt, vonden de klankvirtuozen van HIIIT (voorheen Slagwerk Den Haag) het tijd voor een krachtig tegengeluid. Met Battles & Silences vormt wapenafval van het slagveld de basis voor een nieuwe reeks instrumenten en een indringende muziekervaring.
Tijdens de Eerste en Tweede Wereldoorlog werden kerkklokken op grote schaal omgesmolten tot dodelijke wapens. Kilo’s aan kogelhulzen uit Oekraïne werden voor dit concert omgesmolten tot een enorme kerkklok die door de ruimte zal bulderen. Met behulp van analoge tape bouwen Fiumara & Leeuwis van het elektronica-duo Poulson Sq. Een donkere, sinistere drone op, die gaandeweg wordt doorbroken met percussie.
Door de klok te luiden, worden we eraan herinnerd dat we vrede nooit voor lief mogen nemen; af en toe moeten we de stilte koesteren.
Aanvangstijden
Zaterdag 25 april 2026: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
10,00 - 20,50 euro.
Bezoekersinformatie
Korzo
Prinsestraat 42
2513 CE Den Haag (Zuid-Holland)