Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op donderdagavond 28 mei vormt Van der Velde Boeken Assen het decor voor de feestelijke presentatie van de nieuwe dichtbundel HovenkampsHeide van de welbekende taalwever Egbert Hovenkamp II. Wij zijn zeer verheugd dat de voormalig stadsdichter en goede vriend van de winkel juist deze plek heeft gekozen voor de doop van zijn nieuwste werk.
De avond belooft een veelzijdig en feestelijk programma te worden, met optredens van onder anderen Manu van Kersbergen, Siba Tomih, Bill Mensema, Ton Peters, Kasper Peters, Sandra Anders en Bert Hadders. Maar bovenal zal Egbert natuurlijk zelf voordragen uit zijn nieuwe bundel.
Daarnaast gaat Egbert in gesprek met zijn uitgever Abel Darwinkel, waarbij hij meer vertelt over zijn werk en het ontstaan van HovenkampsHeide. Een bijzonder moment tijdens de avond is de overhandiging van het eerste exemplaar van de bundel aan Manu van Kersbergen.
Na het officiële programma is er volop gelegenheid om na te praten, samen het glas te heffen en de bundel door Egbert te laten signeren.
Aanvangstijden
Donderdag 28 mei 2026: 19.00 uur
Inloop vanaf 18.30 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
De toegang is gratis, aanmelden verplicht.
Bezoekersinformatie
Van der Velde Boeken Assen
Kruisstraat 30-34
9401 JL Assen (Drenthe) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Openluchttheater de Speulkoel Intiem openluchttheater in het Speulkoelbos bij Anloo. .. »
Shakespeare Theater Diever Buitentheater in de bossen van Diever. Op het programma staan toneelstukken van William Shakespeare. .. »