Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Een theatervoorstelling over wederkerigheid op een bijzondere locatie in Annen: de aardappelschuur. Naast professionele acteurs en musici spelen inwoners uit de gemeente Aa en Hunze mee in de theatervoorstelling.
Anna (17) vraagt zich af hoe ze moet leven. Niet later, maar nu al. Alsof die vraag niet kan wachten. Anna trekt zich terug op haar lievelingsplek in de schuur van haar ouders — een plek waar de tijd zachter lijkt te bewegen. Daar ontmoet ze een bezoeker van ver (Han, 86). Nog maar net waren ze vreemden voor elkaar en toch ontstaat er al snel een bijzonder gesprek. Samen ontdekken ze dat betekenis niet schuilt in grote antwoorden, maar ontstaat in contact. Niet alles wordt opgelost, maar even klopt het. En misschien is dat genoeg.
Omlijst met een uniek lokaal fluister-koor en live muziek reizen we mee met de acteurs Joop Wittermans (Han) en Sanne Bouma (Anna). Musici Jacopo Pisapia en Pjotr Jacobs zorgen samen met het lokale fluisterkoor voor de live muziek.
Aanvangstijden
Donderdag 18 juni 2026: 19.30 uur Vrijdag 19 juni 2026: 19.30 uur Zaterdag 20 juni 2026: 19.30 uur Zondag 21 juni 2026: 15.00 uur Donderdag 25 juni 2026: 19.30 uur Vrijdag 26 juni 2026: 19.30 uur Zaterdag 27 juni 2026: 19.30 uur Zondag 28 juni 2026: 15.00 uur
Wil je meewerken aan een video-installatie die vooraf aan de voorstelling wordt gedraaid? Kom dan op tijd, je kunt meedoen van 18.30 - 19.00 uur (21 en 28 juni van 14.00 - 14.30).
De zaal gaat een half uur voor de voorstelling open.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.