Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Supercoole ijspret op Scheveningen! Haal je schaatsen maar weer tevoorschijn, want bij Cool Event Scheveningen kun je volop genieten op het ijs. Op het Kurhausplein vind je een overdekte schaatsbaan van maar liefst 600 m². Handschoenen zijn verplicht, dus vergeet ze niet mee te nemen!
Skate by the Sea Ook op de boulevard is er deze winter schaatsplezier met Skate by the Sea. Bind je schaatsen onder voor een rondje aan zee en maak je winterse dagje Scheveningen compleet met een warme chocolademelk of iets lekkers bij een van de restaurants.
“ Het ijs op bij het Kurhausplein én aan zee met Skate by the Sea! ”
Kom gezellig langs! Kijk voor meer informatie, openingstijden en tickets op de website van Cool Event Scheveningen.
Dit evenement is voor kinderen, tieners en jong volwassenen.
Aanvangstijden
7 november t/m 28 februari 2027
Schaatsbaan t/m 28 februari 2026
Maandag t/m zondag van 10:00- 22:00 uur
Tijdens de Kerstvakantie t/m 7 januari geopend van 09:00 tot 22:00 uur.
Winter Wonderzand
binnenkort geopend tot en met januari 2025. Geopend dagelijks van 10 tot 20 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Toegang Schaatsbaan: € 7,50
Toegangsbewijs schaatsbaan inclusief schaatshuur: € 12,50
Opgelet!: I.v.m. veiligheid worden Noren niet toegelaten op de schaatsbaan.