Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Walibi Early Bird
Pak early bird-korting op je Walibi-abonnement! OP=OP Bestel nu!
Uitgelicht
Win Zomerweek tickets
Meld je aan voor de Uitzinnig.nl nieuwsbrief en maak kans op 2 tickets
Uitgelicht
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Pathé Ypenburg

Pathé Ypenburg

Den Haag
0,0
Filmpje pakken? Dat kan nu ook bij Pathé Ypenburg in stadsdeel Leidscheveen-Ypenburg. Bekijk hier de .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Theater"

Seeds of Plenty

Seeds of Plenty

Den Haag
0,0 Vandaag, t/m 26 april
In Seeds of Plenty onderzoekt Eric Giraudet de Boudemange (Frankrijk/Argentinië, 1983) de verwevenheid van .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Bevrijdingsfestival Den Haag

Bevrijdingsfestival Den Haag

Den Haag
8,8 5 mei
Het Bevrijdingsfestival Den Haag vindt plaats op het Malieveld en in het naastgelegen Provinciehuis .. »
 
Toon info
14 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen evenement"

Sea Life Scheveningen

Sea Life Scheveningen

Scheveningen (Den Haag)
8,0
Sea Life Scheveningen is een reusachtig zee-aquarium waar je kennis maakt met het leven onder water. Wandel .. »
 
Toon info
6
Te duur voor wat je ..
Ik miste het voelbassin, die ik nog van vroeger ken. Er is wel wat te doen .. »
P., 2019
2 reviews
450 jaar bescherming Haagse Bos

450 jaar bescherming Haagse Bos

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 1 mei
Stichting Bos dat van Zichzelf viert met diverse activiteiten in Den Haag de 450 jaar bescherming Haagse Bos .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Paard van Troje

Paard van Troje

Den Haag
8,8
Het Paard van Troje is een poppodium midden in Den Haag met een zeer breed aanbod. En met zowel .. »
 
Toon info
28 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen muziekpodium"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Graven in de Keizerstraat

Graven in de Keizerstraat

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 8 mei
De tentoonstelling Graven in de Keizerstraat van Archeologie gemeente Den Haag is te zien van 13 april t/m 8 .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Operation Exit Escape Room

Operation Exit Escape Room

Den Haag
0,0
Operation Exit presenteert The Mansion: een unieke Escape Room midden in Den Haag. Lukt het jullie om alle .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Uitje"

Pubquiz april

Pubquiz april

Den Haag
8,9 19 april
De maandelijks variërende pubquiz is een gezellige avond waar teams samenkomen om de strijd met elkaar aan te .. »
 
Toon info
8 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen evenement"

Afas Circustheater

Afas Circustheater

Scheveningen (Den Haag)
8,0
Het Afas Circustheater in Scheveningen is vooral bekend van de grote musicals. Naast musicalproducties biedt .. »
 
Toon info
10
Fantastische ..
Ook het personeel van afas, krijgen mijn complimenten, in het bijzonder .. »
S., 2023
1 review
Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
De 10 leukste musea van Zuid-Holland
Deze steden houden een museumnacht in 2026