Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2023 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
De Leidse Blues- en Jazzweek biedt meer dan 80 blues- en jazzgerelateerde optredens op diverse locaties in de derde week van januari.
Rondom de Hooglandsekerk en langs de Nieuwe Rijn is de JazzWijk, waarbij diverse locaties een podium bieden aan de Leidse Jazzweek. Traditiegetrouw vindt op de woensdag de kroegentocht plaats met live muziek in bijna 40 kroegen en cafés. Het muzikale aanbod in de Kroegentocht is, zoals altijd, zeer gevarieerd: blues, jazz (oud en nieuw), bossa nova en singer-songwriter: het zit er allemaal in.
Gedurende de hele week zijn er iedere dag tientallen grote en kleine concerten op vele horeca locaties in het centrum. Nieuw zijn dit jaar de samenwerkingen met Gebr. De Nobel, Qbus en Leidse Geluiden. Leidse Geluiden, het Leidse muzikanten collectief, is dit jaar flink vertegenwoordigd en organiseert diverse optredens in het nieuwe “The Grenare” aan de Stille Rijn.
“ Blues- en jazz festival in Leiden ”
Laat je onderdompelen door bebop en blues, in hardbop en rap, in het subtiele geluid van soloartiesten en de overdonderende power van bigbands en jazzrock ensembles! De 41ste editie van dit Blues- en jazz festival vindt plaats van 16 t/m 22 januari 2023.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
16 t/m 22 januari 2023
16 tot en met 22 januari 2023: Zie de website voor het programma.
Kroegentocht op woensdag 18 januari: vanaf 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.