Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
High T3. Een theater en beeldende kunstfestival met high tea.
Deze derde editie van High T3 heeft de net afgestudeerde Amersfoortse kunstenaar Lisa Bast een heel mooi thema voor een groepsexpositie bedacht: Leegte. Dit thema heeft ook jonge theater- en filmmakers geïnspireerd tot het schrijven van een korte voorstelling.
“ Theater, tentoonstelling en high tea! ”
Op zondag 30 april gaan de acteurs ‘meters’ maken door het meerdere keren op te voeren. Het publiek kan dan helemaal naar eigen inzicht een ideale culturele middag indelen met fantastisch theater, verrassende beeldende kunst en heerlijke hapjes.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
30 april 2023
Zondag 30 april 2023; 11.30 - 17.00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De expositie is gratis, de theater- en filmvoorstellingen zijn €7,50 euro per voorstelling. Passe-partout van 3 voorstellingen kost in de voorverkoop € 15,-, passe-partout van 4 voorstellingen kost in de voorverkoop € 20,-.