Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op de Schiedamse boekenmarkt kun je rondstruinen langs kraampjes met tweedehands boeken, waaronder Nederlandse en buitenlandse literatuur, kinderboeken, strips, thrillers, kunstboeken, biografieën, kookboeken, geschiedenisboeken, (streek)romans, boeken over de regio, enz.
Qua vinyl kun je een uitgebreid aanbod verwachten in vele genres, van pop tot rock en van jazz tot classics. Zowel voor verzamelaars als voor koopjesjagers is er volop keuze.
“ Tweedehands boeken en platen in het centrum van Schiedam. ”
De boeken- en platenmarkt wordt gehouden op Het land van Belofte (het plein tussen de Albert Heijn en het Broersvest) van 10.00 tot 17.00 uur. U bent van harte welkom. De toegang is gratis.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
10 september 2022
Zaterdag 10 september 2022 van 10.00 tot 17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.