Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Brocante Herfstfair Orvelte 2023

2 en 3 september 2023 | Orvelte | Orvelte (Midden-Drenthe)
 vindt dit leuk
(9 stemmen)
100%
Stem nu ook
De Brocante Herfstfair Orvelte is echt een van onze favorieten. De geur van hoppe, de zeer fraai gedecoreerde kramen, kransen, veel groen, heel veel brocante. Leuke live muziek vanaf onze hooikiep op de Brink. Genieten, struinen, hapje, drankje, leuke vondst scoren het kan in Orvelte.
“ Zeer geliefde brocante fair in hartje Orvelte! Sfeer gegarandeerd! ”
Wist u dat Orvelte in de top 5 van de mooiste dorpen van Nederland staat? Van bierreclame museum tot kachelparadijs en Schaapskudde. Orvelte heeft het! Maar vooral de leukste evenementen en fairs. Ons motto is "Sfeer gegarandeerd" graag tot ziens in hartje Orvelte.
Muzikale omlijsting tijdens de herfstfair door Joint String Friends in hun schotse kilts en heerlijke folkmuziek.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

2 en 3 september 2023

De Brocante Herfstfair begint om 10.00 uur en sluit om 17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is 5 euro p.p. vanaf 12 jaar.

Bezoekersinformatie

Orvelte
Brink
9441 PJ Orvelte
Meer informatie over Brocante Herfstfair Orvelte 2023 »
Schrijf een review »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


2 Reviews over Brocante Herfstfair Orvelte 2023

R. uit Friesland schreef op 3 september 2022
Brocante markt in een oud dorpje. Het is een goede match. Redelijk druk bezochte fairs. Wij bezoeken ze regelmatig. Hou je van brocante en lekker sneupen? Dan zeker doen!
Entree €5,=! Het is aan de hoge kant. Parkeren €3,=. Dit geld voor het hele dorpje wat je bezoekt.
W. Dreves uit Camping in Schoonoord schreef op 31 augustus 2022
Veel te duur, als jullie de entree goedkoper maken, komen er meer mensen en wordt er veel meer verkocht! Wij kwamen er met een groep op de fiets en niemand wou 5 euro betalen! Dan gaan we liever op een terras zitten en kopen er een kop koffie voor!

Schrijf een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Meer over:

Ook interessant

  • Wat te doen dit weekend?

  • Plantenmarkten in februari maart en a...

  • Oerol Festival vaart een nieuwe koers...

  • 10 x Festivals in maart 2023

  • Drents Museum
    Assen
  • Drouwenerzand Attractiepark
    Drouwen
  • Theater Geert Teis
    Stadskanaal
  • Zwembad De Boskamp
    Westerbork

Uitgelicht