Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
BEER, Burgers & Two Smoking Barrels Hét Speciaalbierfestival van Helmond!
21 Mei 2022 vieren wij ons inmiddels alweer 5 jarige jubileum! Bigger, Better.. Beer & Burgers!
5th Anniversary En dat moet gevierd worden natuurlijk! Hoe dan? Om te beginnen met méér Brouwers (dus meer bier) dan vorige jaren. Op ‘The Beast’ zullen dikke sappige Jubileum-Burgers worden voorzien van sexy grill-strepen door de BBQ crew. Uit de speakers knallen er kneiters van hits uit de platenkoffer van DJ Frogson. Dit alles afgewisseld met stevige staaltjes live muziek van 2 bands die het feest helemaal compleet gaan maken vanaf het podium! Oh ja.. Er mag gedanst worden!
Uiteraard met de vertrouwde gezelligheid en op dezelfde schitterende plek midden in het groen! WAT!? je lust geen bier? Geen paniek. Dan kom je toch een lekker glas wijn drinken! Tevens is er volop frisdrank voor de BoB en gratis ranja voor de kids! Voor de liefhebbers staat de Cider-Bar er dit jaar natuurlijk ook weer!
“ Beer, Burgers & Two Smoking Barrels
Hét Speciaalbierfestival van Helmond! ”
Het festival is vrij toegankelijk en door iedereen te bezoeken. Let wel, om van de speciaalbieren te proeven moet je in het bezit zijn van een Proefglas. Een proefglas kun je bemachtigen door online een kaartje te bestellen via de website.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
21 mei 2022
14:00 - 21:00 u
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De toegang is gratis. Toegang is gratis maar als je bier wil proeven heb je een proefglas en muntjes nodig.
Online kaartjes kosten €10,75 inclusief fee (proefglas en 2 munten) Aan de kassa kost een kaartje € 12,50 (OP=OP) dus snel naar de Webshop als je verzekerd wil zijn van een proefglas!.