Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Herschrijf dit stuk: (Redactioneel, voor de website uitzinnig. nl) Heamiel is een viering die de essentie van Bolsward vastlegt. Een stad vol geschiedenis, cultuur en gemeenschap. Het is een ervaring die je niet mag missen als je op zoek bent naar een authentieke en betoverende kennismaking met deze prachtige stad. Van woensdag 24 tot en met zaterdag 27 juni staat Bolsward BOL van de activiteiten. Van de intocht tot wielerronde, kindermiddag tot traditionele Heamiellunch en van muziekavonden in het stadspark tot straatfestival Bolstjurrich. Voor en door Bolsward is er voor ieder wat wils!
Dit jaar een exclusief optreden op de donderdagavond van het Noord Nederlands Orkest in samenwerking met Stef Bos in ons prachtige Julianapark. Het Noord Nederlands Orkest zal prachtige filmmuziek ten gehore brengen en samen met Stef Bos een deel van zijn repotroire. Wees er snel bij want de tickets gaan hard!
“ Het stadsfeest dat levenslange herinneringen creëert en de geest van Bolsward levend houdt! ”
Kijk voor het programma en meer informatie op de website: heamiel. nl .