Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Vikingen komen! Een zin die vaak is geroepen is in de vroege middeleeuwen. Maar wie zijn die Vikingen toch? Of moeten we ze Noormannen noemen? Wat hield ze bezig en waar kwamen ze vandaan? Dit zijn zomaar een paar vragen die we vaak gesteld krijgen door het publiek. Ook dit jaar keren de Vikingen weer terug naar kasteel Teylingen.
Dit evenement zal volledig in het teken staan van het leven van de Vikingen. We laten u een tijdmachine instappen en het leven in de vroege middeleeuwen écht beleven, proeven, zien en voelen.
“ Het leven in de vroege middeleeuwen. ”
Ons doel is om ervoor te zorgen dat u onderweg naar huis kan zeggen:" Aha! Dus zo leefde ze in de vroege middeleeuwen".
Aanvangstijden
10 en 11 juni 2023
Beide dagen van 11:00 tot 17:00
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Kind tot 4 jaar: Gratis
Kind 4 t/m 12 jaar: € 3,00
13 jaar en ouder: € 5,00
Parkeren Gratis.